Parochie St. Petrus’ Stoel te Antiochië

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner

In memoriam Peter van Vugt

Afdrukken PDF

 

Peter van Vugt
Op dinsdag 25 november, een uur nadat hij het Sacrament der Zieken ontving, overleed dhr. Peter van Vugt. Zowel voor onze parochie als voor de samenleving heeft Peter grote verdiensten. Hij was jarenlang actief bij de Zonnebloem, samen met zijn vrouw Margriet, hij was betrokken bij de MOV, lector in de Matteuskerk, bestuurslid van de voormalige parochie Woensel Midden en Zuid en met ingang van 1 januari 2012 lid van het kerkbestuur van onze parochie.

 

 

Anderhalf jaar na het overlijden van zijn vrouw Margriet, die hij enorm miste, zijn ze nu weer samen. We danken Peter voor alle inzet en wensen zijn kinderen en familie veel sterkte toe. Dat hij moge rusten in vrede.

Pastoor J. Goris