Parochie St. Petrus’ Stoel te Antiochië

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner

Uw huis, Uw Kerk hier op aarde

Afdrukken PDF

God, wij willen bouwen aan Uw huis hier op aarde.

Uw huis noemen we Kerk, het is een gemeenschap

bestaande uit mensen van verschillende “pluimage”

met een verschillende kijk op dingen en mensen

maar …met één gemeenschappelijke grond:

God is Liefde.

Die grond is stevig en houdt ons allen samen,

zelfs als het huis af en toe eens wankelt.

Laten wij als Kerk een huis zijn waar mensen graag komen, waar ze zich veilig en geborgen weten en gedragen; waar vergeving mogelijk is;

waar deuren en ramen steeds op een kier staan.

Waar God echt God kan zijn.

Het pastoraal team wil graag met u, parochianen en vrijwilligers, in contact komen om zo te horen wat er leeft binnen onze parochie en daar samen met u over van gedachten wisselen. Zo kunnen we samen werken aan de gemeenschap waar in bovenstaand gedicht over gesproken wordt. Daarom zullen leden van het pastoraal team proberen op vaste momenten in de week aanwezig te zijn bij het koffiedrinken in de kerktrefcentra van onze parochie. Graag willen we u ontmoeten op maandagmorgen rond 10:00 uur in het KTC van St. Antonius Abt, in Acht of in het KTC Thomas, aan de Thomaslaan. Op alle doordeweekse dagen staat om 10:00 uur de koffie/thee voor u klaar in het KTC St. Petrus en op vrijdagmorgen rond 10:00 uur in het KTC van O.L.V. van Lourdes. Elke eerste dinsdagmorgen van de maand is er een inloop ochtend in de Verrijzeniskerk, waar naast het koffiedrinken nog een actueel onderwerp besproken wordt en ook tijdens deze ochtenden zal een teamlid proberen aanwezig te zijn. Wij nodigen u van harte uit om samen met ons een kopje koffie of thee te komen drinken!