Parochie St. Petrus’ Stoel te Antiochië

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner

EHBO-groep van start

Afdrukken PDF

ehbokist

Dit weekend (1 april 2017) gaat de EHBO-groep van onze parochie in drie kerken van start. Deze groep bestaat uit een aantal vrijwilligers, die het voortouw neemt bij medische situaties/calamiteiten tijdens de zondagsvieringen.


Voor de Petruskerk en de Antonius Abtkerk kunnen we op dit moment elke week een vrijwilliger inroosteren als aanspreekpunt; in de Thomaskerk kan dit om de andere week. We zijn dus nog steeds op zoek naar mensen die onze groep kunnen ondersteunen, voor alle drie de kerken.


Hebt u EBHO/BHV-ervaring (hoeft geen geldig bewijs te zijn) en kunt u het hoofd koel houden wanneer zich een medische situatie voordoet, of wilt u meer informatie?

Neem dan contact met ons op via emailadres communicatie plaatje of stuur een briefje met uw gegevens naar parochie St. Petrus, Kloosterdreef 31, 5623 DB Eindhoven, onder vermelding ‘EHBO-groep’.